İstanbul >> Sultangazi İlçesi >> 0532 706 99 51

Arçelik çamaşır makinesi servisi

Sultangazi çamaşır makinesi tamircisi

BEKO | Vestel | BOSCH | Tamir | Çamaşır makinesi yedek parça

En eski teknoloji ile hizmet veren yarı otomatik ve merdaneli çamaşır yıkama makineleri yine Arçelik garantisi ile çalışırken o zamanın teknolojisiyle en kolay yıkamayı sizler için sağlamıştır. Bugünkü teknoloji ile yine sizlere profesyonel makineleri Arçelik sunmakta ve Sultangazi ilçesi Arçelik çamaşır makinası servis ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Sultangazi çamaşır makinesi tamiri

Sultangazi Beyaz Eşya Servisi

Bulunmuş olduğunuz İstanbul ili ve Sultangazi ilçesinde sizlere en etkili teknik servis hizmetlerini sunan Sultangazi Beyaz Eşya Servisimiz 7/24 hizmet sunarak çamaşırlarınızın kirli kalmasını engeller ve sorunsuz bir şekilde pırıl pırıl temiz çamaşırlara kavuşmanızı sağlar.

Çamaşır makinası şikayetleriniz bunlar gibiyse; sıkma yapmıyor, sıcak, soğuk, su atmıyor, motor, bozuldu, dondu, camı patladı, motoru, zor dönüyor, şalteri attırıyor, motor, kömürü fiyatı, motor arızaları, su filtresi, su pompası, ventili, anakart, amortisör, kapak, lastiği, ücretleri, detaylar için Sultangazi Beyaz Eşya Servisine danışabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinası servisi

İstanbul Sultangazi ilçesinde Arçelik çamaşır makinası servisi olarak bizler hakkımızda bilmeniz gerekenleri ve sizler için hayati önem taşıyan çamaşır makinelerinizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini sizlere anlatıyoruz. Bu konuda bilgi sahibi olmak sizlerin ufak sorunları kendinizin halledebilmesini ve çamaşır makinenizin doğru kullanılmasını sağlar.

Çamaşır Makinesi Arçelik Arçelik çamaşır makinası çeşitleri, Su jeti, Buhar jetli, çamaşır makinası, Kurutmalı çamaşır makinası marka ve modelleri; Çamaşır Makineleri: 2100, 2200 YACM, 5063 FE, 5064 FE, 5083 FYE, 5104 FYE, 5850, 6083, 6103 H, 7103 Y, 7103j, CMK, 7104 YCMS, 7123 YCM, 8103, Y, 8103 HE, YCMS, 8104 YCM, 8123, CMKR, CMK, CMKB, 8124 CMKS, 8143 CMK, 8147 CMK, 8127, N, NB, NG, NR, NP, 9103, YCMS, 9123, 9123j, CMK, 9104 YCM, 9127 N, 10143, 12143 CMK. Kurutma Makineleri: 2772, 2782 KT, 2782 KTS, 3870, 3880 KT, 3886 KTR, 3886 KTS, 3886, 3887 KT. Kurutmalı Çamaşır Makinesi: 2204 AYK, 9146 YK.

Arçelik Çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makineniz çalışmıyorsa ya da suyu ısıtmıyor ise öncelikli olarak yapmanız gereken çamaşır makinenizin elektrik anahtarlarını kontrol etmek ve makinenin sigortasının atmış olup olmadığından emin olmak olmalıdır. Ayrıca makinelerimizi elimizden geldiği kadar ara kablo kullanmadan çalıştırmak da makinenizin çabuk arızalanmamasını ve enerji seviyesinin sabit kalmasını sağlar.

Sultangazi Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesinin hareket etmesi, su almıyor ama çalışıyor, deterjan gözü su akıtıyor, kapak açılmıyor, çamaşırlarda, leke bırakıyor, Arçelik çamaşır makinesi su ısıtmıyor, merdanesi dönmüyor, çalışırken duruyor, vb. gibi sorunlarınızda Sultangazi Beyaz Eşya Servisi firmamız sizlerle.

Arçelik Çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makinelerinizi çalıştırmadan önce prizin tam olarak oturmuş olduğunu, ayarlarının doğru yapıldığını, açma kapama düğmesini kontrol edin ve deterjan, yumuşatıcı gibi yıkama için gerekli olan malzemelerin eksiksiz olduğundan emin olun.

Arçelik çamaşır makinesi hata kodları; ue, 3e, 5e, üstündeki, işaretleri, harflerin anlamları, c on ne demek, ışığı yanıp sönüyor, neden sıkma yapmaz, su almıyor, su vermiyor, su boşaltmıyor, kapağı açılmıyor, fişi yandı, sigorta attırıyor, kurutma makinası, çamaşır makinası yedek parça gibi konularda bizleri arayabilirsiniz.

Arçelik yetkili servisleri Sultangazi

İstanbul Sultangazi ilçesinde sizlere bir telefon kadar mesafede bulunan Arçelik Özel servisimiz diğer Arçelik Teknik Servislerine oranla yedek parça bulunabilirliği ve Arçelik servis ücretleri ile daha ekonomik şekilde hizmet verir.

Çamaşır makinesi ustası

Çamaşır makinası, altından kıvılcım atıyor, fişini takınca sigorta atıyor, Arçelik çamaşır makinesi çalışmıyor, ses yapıyor, kazanı dönmüyor, su boşaltırken ses çıkarıyor, sesli çalışması, zıplıyor, yürüyor, tamburu dönmüyor, Arçelik çamaşır makinesi parçaları, elektronik kart tamiri ile ilgili Sultangazi çamaşır makinesi tamircisi firmamızı arayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servis Sultangazi

Arçelik teknik servis İstanbul Sultangazi ilçesinde deneyimli ve anlayışlı personeli ile makineniz ile ilgili her sorunuza rahatlıkla cevap alabilir ve personelimizin güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz servis ağı kadar çalışanlarımıza da güvenerek yıllardır varlığımızı sürdürüyor ve gelecekte de en iyi hizmeti sunacağımıza inanıyoruz. Arçelik teknik servis firmamız İstanbul ilçesi Sultangazi mahalleleri ve semtlerine hizmet vermektedir.

Sultangazi Beyaz Eşya Servis olarak; Sultançiftliği, 50.Yıl, 75. Yıl Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Cebeci, Gop, Cumhuriyet Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Habipler Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, İsmetpaşa, Yayla, Uğur Mumcu, Yunus Emre, Gazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallerine hizmet verdiğimiz gibi, Sultangazi Kombi Servisimiz ve Sultangazi Klima Servisimiz aynı zamanda Bayrampaşa ilçesi ve Gaziosmanpaşa ilçesinde de hizmet vermekteyiz

Arçelik çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri Arçelik çamaşır makineniz çamaşırlarınızı yıkıyor ancak suyunu boşaltamıyor ise bu durumda sizlerin kullanıcı olarak yapmamız gereken yalnızca su gider hortumunun 50 santimetre yükseklikten aşağı doğru uzandığından ve filtrenin temiz olduğundan emin olmanızdır. Genel anlamda bu kontroller yapıldıktan sonra sorunlarınız hala çözülmediyse sizler, Arçelik çamaşır makinası servisini arayarak çamaşır makinenizin en kısa sürede sorununun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Sultangazi Arçelik Klima Servis
Klima Servis

İstanbul Sultangazi ilçesinde Arçelik markası başta olmak üzere klimalarınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız Arçelik Klima Teknik Servis hizmetlerimizi arayınız.

Arçelik Teknik Servis
Arçelik Teknik Servis

Sultangazi Arçelik Teknik Servis Sultangazi ilçesi ve mahallelerinde her marka Elektronik Beyazeşyalara, Kombi ve Klimalarınıza özel teknik servis hizmetleri.

Sultangazi Arçelik Kombi Servis
Kombi Servis

İstanbulun ilçesi Sultangazi semt ve mahallerinde Arçelik markası başta olmak üzere kombilerinizle ilgili sorunlarınız için Arçelik Kombi Teknik Servis Hizmetleri